تبلیغات
وبلاگ سرگرمی داغ - فال {زنها}
فال {زنها}

متولد ماه مهر
 
علامت طالع‌بینی مهری‌ها... منظور متولدین مهرماه هستند، با مهری خانمها اشتباه نگیرید!- ترازو است. اصلاً فكر نكنید كه چون مهری‌ها چنین چیزی علامت طالع‌بینی‌شان است پس می‌روند ترازو فروش و یا قاضی دادگاه می‌شوند نه، نمی‌شوند و اغلبشان هم تا سنین سی سالگی بیكار هستند. پس اگر مأمور یك پارك هستید و می‌بینید كه درست در وسط هفته عده‌ای آمده‌اند و دارند فوتبال بازی می‌كنند، تصور نكنید كه این بازی از مجموعه مسابقات لیگ برتر است كه دارد در پارك شما برگزار می‌شود، بلكه بدانید همه آنها متولد مهرماه هستند و از سر بیكاری آمده‌اند آنجا و دارند فوتبال بازی می‌كنند. ستاره مهری‌ها زهره است و به همین دلیل اغلب دختران این ماه اسمشان زهره است و پسران این ماه هم با دختری به نام زهره ازدواج می‌كنند. مهری‌ها به شدت شیفته مردم هستند، یعنی شیفته خدمت به مردم هستند و از همین رو اغلبشان در همین راستا به مدارج بالای سیاسی نائل می‌شوند. متولدین مهرماه معمولاً كمتر عصبی می‌شوند. حتی اگر شما در یك نزاع دسته جمعی یكی از نزدیكان آنها را هم به قتل رسانده باشید وقتی به شما می‌رسند جمله: آن قدر از تو بیزارم كه می‌خواهم بزنم و دماغت را داغان بكنم را طوری می‌گویند كه انگار دارند شعری لطیف را برایتان می‌خوانند. اما شما به‌عنوان یك قاتل زیاد خوشحال نباشید چون مهری‌ها آن قدر كینه‌ای هستند كه تحت هیچ شرایطی رضایت به عفو نمی‌دهند. ترازویی‌ها خیلی تنبل هستند به طوری كه اگر چیزی رویشان بیفتد حاضر نیستند كه بلند شده و تلاش بكنند و خودشان را از زیر فشار آن دربیاورند.

مرد متولد مهر
مردهای متولد این ماه معمولاً برای رفع مشكلات دیگران راه حلهای فراوانی دارند اما همیشه در حل مشكلات خودشان عاجز هستند. اگر یك مرد متولد مهر به شما لبخند زد بدون هیچ گونه مقاومتی فریفته او بشوید و همان لحظه بروید و به او ابراز عشق بكنید زیرا خنده مردهای متولد این ماه چنان دلفریب است كه حتی اگر قلبتان از سنگ هم باشد، نمی‌توانید مقاومت بكنید. اگر چاه دستشویی منزلتان پر شده و به این نتیجه رسیده‌اید كه باید خالی بشود، خودتان تصمیم گرفته‌ و آن را خالی بكنید زیرا گرفتن تصمیمهای معمولی برای مرد متولد مهر به دشواری اهلی كردن یك گاومیش وحشی است! اگر او تصمیم گرفته باشد كه یك فاضلابچی بیاورد و در بین راه متوجه بشود كه برای سه- چهار بار دیگر می‌شود از دستشویی استفاده كرد، به یكباره تصمیمش را عوض می‌كند.
مرد متولد مهر به شدت هرچه تمام‌تر از ریخت و پاش بیزار است. اغلب مردهای مهری كه زنشان را طلاق می‌دهند به این دلیل است كه همسر آنها ریخت و پاش را برابر با تمیز نگه داشتن خانه می‌داند و از آن طرف هر چه دلشان می‌خواهد پول مرد مهری‌شان را خرج می‌كننند و این قضیه باعث عصبانیتشان می‌شود و در نتیجه به اولین محضری كه می‌رسند، زنشان را طلاق می‌دهند.
اگر بنا به هر دلیلی از زندگی با مرد مهری‌تان خسته شده‌اید و می‌خواهید از او جدا بشوید سیر و پیاز را با هم مخلوط كرده و بگذارید خوب سرخ بشود، البته پنجره را هم ببندید. مطمئن باشید او به خانه كه بیاید هر چه قدر هم كه خسته باشد، شما را می‌برد و طلاق می‌دهد.

زن متولد مهر
زن متولد مهر بسیار جذاب و آرام صحبت می‌كند. لباسهایی از جنس حریر و تور می‌پوشد. او مثل عروسك كوچكی است كه شما می‌توانید- در صورتی كه وزنه‌بردار بوده باشید- او را با یك دست بلند كنید و به زمین بزنید. حالا چرا به زمین بزنید؟! به این دلیل كه معمولاً زنهای متولد مهر چاق هستند و حتی اگر شما وزنه‌بردار هم بوده باشید مطمئناً نمی‌توانید او را بالای سرتان ببرید و از دستتان می‌افتد. زنهای متولد مهر در هر كشوری كه باشند معمولاً ضد رژیم غذایی هستند و دلیلش هم این است كه یا بیش از اندازه چاق هستند و یا زیاد از حد لاغر. زن متولد این ماه معمولاً با مردها راحت‌تر از زنها ارتباط برقرار می‌كنند اما عمق و ماندگاری رفاقتش با زنها بیشتر از مردهاست چرا كه معمولاً زن متولد مهر به مرد به‌عنوان یك اسباب‌بازی نگاه می‌كند. اما این نكته را فراموش نكنید كه زنهای مهری خیلی حال و حوصله بازی كردن ندارند. اگر شما با یك زن مهری ازدواج كرده‌اید باید به شما بگوییم كه كار خوبی كرده‌اید زیرا برای همسر شما زن بودن یك شغل دائمی است و مایل است كه آن را به نحو احسن انجام بدهد. اما باید بگوییم كه خیلی از همسر مهری‌تان توقع رفتارهای زنانه نداشته باشید زیرا ممكن است زمانی حال بكند كه كت و شلوار بپوشد و برود و در یك قهوه‌خانه قلیان بكشد و دیزی بخورد و اگر پا داد قهوه‌خانه را نیز به هم بریزد!


بیماریهای متولد مهرماه
متولدین مهرماه علی‌رغم اینكه خیلی به سلامتی‌شان اهمیت می‌دهند غالباً به راحتی مریض می‌شوند. مثلاً ممكن است از یك دیر رفتن به دستشویی ساده، سنگ مثانه بگیرند و فوراً هم بمیرند. مهری‌ها باید بدانند كه اگر به یكباره همه جای بدنشان شروع به خارش كرد الزاماً از نرفتن به حمام نیست و ممكن است كه افسردگی گرفته باشند اما خیلی نگران نباشند چون به دلیل این بیماری نخواهند مرد. یكی از مهمترین عوامل مرگ بیشتر مهری‌ها این است كه یا سنگ یا خود ترازو می‌خورد توی سرشان. پیشنهاد می‌شود كه برای طول عمر بیشتر متولدین مهرماه علاوه بر اینكه سیگار نكشند و روزی ده دقیقه هم ورزش كنند، سعی كنند كه حتی‌المقدور از زیر ترازو و سنگ ترازو هم رد نشوند!

 
متولد ماه آبان
اغلب متولدین آبان دارای دو گوش، دو پا، دو دست و یك دماغ هستند. دماغ متولدین این ماه یا بیش از اندازه گنده و یا خیلی كوچك است. و كمتر كسی از متولدین این ماه را می‌توان پیدا كرد كه از دماغی میزان و استاندارد برخوردار باشد. علامت طالع‌بینی متولدین آبان عقرب است. بنا به روایتی، خالق ضرب‌المثل «نیش عقرب نه از ره كینه است، اقتضای طبیعتش این است» یك آدم متولد آبان بوده كه در ردیف بزرگ‌ترین توجیه‌گران زمان خودش محسوب می‌شده است! همچنین با توجه به یك‌چنین علامت طالع‌بینی می‌توان نتیجه گرفت كه خوانده تصنیف «عقرب زلف كجت با قمر قرنیه» هم یك خانم متولد آبان ماه بوده است. عنصر متولدین آبان ماه آب است. البته باید اذعان كرد كه نباید كارگردان یك سریال ضعیف تلویزیونی را به صرف اینكه آب به كارش بسته است متولد آبان ماه خواند! متولدین آبان ماه برخلاف عنصرشان هیچ نوع میانه‌ای با هیچ گونه آبی ندارند.
اگر یك روزی با یك متولد آبان ماه پرحرف مواجه شدیدكه از زمان بدو شكل‌گیری‌اش به صورت یك جنین تا حالا كه دختر پنجمش، هفتمین پسرش را حامله است بدون ذره‌ای مكث و حذف تاریخی برایتان تعریف كرد، قبل از اینكه او را نكوهش بكنید شانس و اقبال خودتان را مورد بازنگری قرار بدهید زیرا آبانی‌ها اساساً آدمهای كم‌حرفی هستند و آن یك مورد در تمام آبانی‌ها یك استثناست كه حالا آمده به پست شما خورده!


مرد متولد آبان
مردهای متولد آبان خیلی سرسخت هستند به طوری كه اگر از طبقه پنجم یك ساختمان در حال ساخت یك شاخه آهن روی سرشان بیفتد چیزی كه خواهد شكست آهن است نه سر آنها! اگر جزو دوستان، اقوام و همسایه‌های یك مرد آبانی هستید، مطمئن باشید كه نمی‌توانید مانع تصمیمات مهم او بشوید. گر چه در بسیاری جاها حق با شماست و تصمیمات آشنای آبانی‌ شما مهم نیست مثل اینكه تصمیم گرفته كه در مراسم شب عقدش كه همه او را نگاه می‌كنند دستش را توی بینی‌اش بكند!
مرد متولد آبان شیفته اسرار بوده و هیچ رازی را سربسته باقی نمی‌گذارد. از آنجا كه اسرار زنانه قدرتمندترین وسیله دفاع هر دختری به شمار می‌روند وقتی كه مرد آبانی اسرار شما را كاملاً آشكار می‌كند احساس می‌كنید كه خلع سلاح شده‌ و بی‌حفاظ در معرض او قرار گرفته‌اید اما نگران نباشید زیرا مردهای متولد آبان به دلیل اینكه به این مفهوم قراردادی اعتقاد دارند كه چون مردند بنابراین نامرد نیستند، با شما ازدواج می‌كنند.
مرد متولد آبان یا شوخی نمی‌كند و یا اگر شوخی بكند در حد وحشتانكی می‌كند. مثلاً ممكن است كه از شما خواهش بكند كه از نردبان بالا رفته و چیزی را از روی پشت بام برایش بیاورید و همین كه شما به پله آخر نردبان رسیدید با لگد به پایه نردبان بزند و شما را از آن بالا پایین بیندازد و درست در همان لحظه‌ای كه شما دارید از درد به خودتان می‌پیچید، او دلش را گرفته و بخندد و بگوید: ناراحت نباش خواستم كمی مزاح بكنم! مرد متولد آبان ممكن است كه در راستای گسترش فرهنگ مزاح خیلی كارهای دیگر با شما بكند. اگر مردد هستید كه با یك مرد متولد آبان ازدواج بكنید یا خیر، به شما توصیه می‌كنیم كه تردید نكرده و حتماً این كار را انجام دهید زیرا مرد متولد آبان با همان یك بار ازدواج از هر چه زندگی مشترك است بیزار می‌شود و دیگر تن به هیچ ازدواجی نمی‌دهد و این برای شما كه نگران ازدواج مجدد همسرتان هستید یك ایده‌آل محسوب می‌شود.

زن متولد آبان ماه
اگر شما تصمیم دارید كه زنی بگیرید كه برایتان غذا درست بكند و به طور كل نیازهایتان را تأمین بكند، تحت هیچ شرایطی سراغ زن آبان ماهی نروید زیرا زنهای متولد آبان حتی اگر خودشان هم در اوج گرسنگی باشند به تكه نانی كپك‌زده قناعت می‌كنند و می‌توان این طور نتیجه‌گیری كرد كه اغلب عرفای عزلت نشین از دامن یك مادر آبان ماهی به اوج رسیده‌اند.
هیچ وقت به زن متولد آبان توهین نكنید زیرا او از شما بدجوری انتقام می‌گیرد. به عنوان مثال ممكن است كه شما درخیابان یك شاخه گل را از روی دوستی و محبت به همسر متولد آبانتان هدیه بكنید. اما او متوجه دوستی شما نمی‌شود بلكه تصور می‌كند كه چون این گل روی دست شما سنگینی می‌كرده و خسته شده بودید این گل را به او داده‌اید و به اولین مأمور پلیسی كه می‌ر‌سد شما را كه شوهرش هستید به عنوان یك مزاحم خیابانی به او معرفی می‌كند.
اگر آدم ضعیفی هستید اصلاً سراغ زن آبان ماهی نروید چون زندگیتان خیلی زود به هم می‌ریزد. زن متولد آبان تنها نسبت به مردان قوی وفادار خواهد ماند. اگر مرد ضعیفی هستید و قبل از خواندن فالخند این ماه با زنی آبانی ازدواج كرده‌اید به شما توصیه می‌كنیم كه روزی دوازده زرده تخم‌مرغ، یك گالن بیست لیتری شیر گوسفند و نیم كیلو عسل را با روغن حیوانی سرخ كنید و داغ‌داغ بخورید تا قوی بشوید. اصلاً اشتباه نكنید، زن متولد آبان شما الكی می‌گوید كه تسلط و زورگویی هیچ مردی حتی شما كه شوهرش هستید را نمی‌تواند تحمل بكند. به این دلیل كه او یك زن متولد آبان است و از خصوصیات بارز زنهای متولد این ماه هم توهم است، می‌توانید با خیالی آسوده زورگویی كنید و كاملاً هم مسلط باشید!


بیماریهای متولد آبان
متولدین آبان تقریباً یكی- دو روز قبل از بدو تولد با مرگ دست و پنجه نرم می‌كنند ولی عموماً در سنین بالا از دنیا می‌روند و علت مرگشان هم معمولاً آن مریضی نیست كه از یكی- دو روز قبل از تولدشان دچارش شده‌اند بلكه اغلب به دلیل بیماری بددهنی از دنیا می‌روند. یعنی اینكه همین جور بی‌دلیل در خیابان به یكی فحش می‌دهند و به شنونده فحش برمی‌خورد و با پاره آجر می‌كوبد سر آبانی فحاش و او را به قتل می‌رساند.
 
متولد ماه آذر
 
علامت طالع‌بینی متولدین ماه آذر قوس یا همان كمان است. اگر داشتید كنار یك دره برای خودتان راه می‌رفتید و به یكباره احساس كردید كه دستی به پشت شما اصابت كرد به طوری كه به داخل دره پرت شدید، در همان مسیر بین زمین و آسمان با موبایل با یكی از اعضای خانواده‌تان تماس گرفته و بگویید كه از فرد مربوطه به دلیل قتل شما شكایت نكنند چرا كه قاتل شما یك آذری بوده و با آن حركت می‌خواسته به شما بگوید كه چقدر این بلوز یقه اسكی به شما می‌آید! اغلب آذری‌ها معمولاً در طول روز به طور متوسط هفت یا هشت بار داخل جوی آب، چاله و سوراخ می‌افتند و دلیلش هم اینكه آنها در موقع راه رفتن قاطعانه به طرف جلو گام برداشته و سرشان را بالا نگه می‌دارند.
طرز صحبت كردن متولدین آذر اگر خارجی نباشند فارسی است! منتهی از زبان فارسی فقط كلماتی را كه به رك‌گویی و صراحت منتهی می‌شود بلدند. لازم به ذكر است كه هنوز مشخص نشده كه آذری‌ها در محاوراتی كه به رك‌گویی و صراحت منتهی نمی‌شود با چه زبانی صحبت می‌كنند. اگر تاریخ احزاب چریكی را مرور بكنید متوجه می‌شوید كه اغلب احزابی كه به سرعت توسط ماموران امنیتی متلاشی شدند به دلیل حضور زیاد متولدین این ماه در آن حزب بوده زیرا آذری‌ها خیلی رازدار نیستند و آن چیزی كه در ذهنشان می‌گذرد فوراً به زبان می‌آورند.
از افراد شاخص متولد این ماه می‌توان به آرش كمانگیر، زورو و رستم اشاره كرد البته همان‌طور كه می‌دانید این دو مورد آخر با شمشیر مبارزه می‌كردند نه كمان. دلیلش هم این است كه اینها در دوره زمین‌شناسی سوم خلق شده‌اند و در این دوره شمشیر ابزار مدرن و كمان ابزار سنتی محسوب می‌شده است!


مرد متولد آذر
نمی‌خواهیم شما را نسبت به این مرد ناامید كنیم ولی حقیقت این است كه مرد متولد آذر عادتهای عجیب و غریبی دارد. مثلاً ممكن است بعد از ازدواج با شما به این مقوله عادت كرده و چندین بار دیگر هم ازدواج بكند! و یا به دلیل اینكه به كار كردن در نیمه‌های شب عادت دارد كف اتاقش را كه سقف همسایه طبقه پایین محسوب می‌شود به وسیله كلنگ خراب كرده و همان موقع از نو سرامیك بكند. مرد متولد آذر بسیار بلندپرواز است به طوری كه ممكن است برود روی كوه دماوند و خودش را رها كرده و پرواز بكند! سعی كنید هیچ وقت عاشق یك مرد آذری نشوید زیرا اگر منزل شما در حوالی كوه دماوند باشد او حتی حاضر نیست برای دیدن شما با ماشین هم به آنجا بیاید چه برسد به اینكه بخواهد كوه دماوند را با تیشه فرهاد خراب كند و خودش را به شما برساند.
اگر اصرار به ازدواج با مرد آذرماهی دارید سعی كنید با یك مرد آذری خارجی ازدواج كنید. دلیلش این است كه مرد آذری خارجی به شدت شیفته ورزش فوتبال است و دوست دارد برای رفتن به استادیوم شما هم همراه او باشید و از آنجایی كه در ایران حضور زنها در استادیوم ممنوع است این ممنوعیت در درازمدت زندگی شما را سرد خواهد كرد.


زنهای متولد آذر
زنهای متولد آذر از اتفاقات بیرون از خانواده بیشتر از اتفاقات درون خانواده اطلاع دارند. مثلاً ممكن است زن متولد آذر به خواهرش كه برای شام به خانه آنها آمده بگوید: پس چرا شوهرت را نیاوردی و این در حالی است كه خواهر او مدتی است با شوهرش متاركه كرده است! یك زن آذری را می‌شناسم كه بعدازظهر یك روز زنگ زده بود به شوهرش و گفته بود: عزیزم شب مهمان داریم لطفاً میوه فراموشت نشود و شوهرش جواب داده بود: لطفاً بگو كه بابا جانت برای میوه بخرد، چون ما شش ماه است كه از هم جدا شده‌ایم!
اگر می‌خواهید با یك زن آذری ازدواج كنید، از همان صبح علی‌الطلوع روز خواستگاری بروید و روزی پنج دقیقه ورزش بكنید زیرا زن آذری شما از دو چیز بیزار است اول مرد و دوم مرد ضعیف. البته در نظر داشته باشید كه بیشتر از پنج دقیقه هم ورزش نكنید زیرا اگر شما به‌عنوان شوهر او در برنامه قوی‌ترین مردان ایران هم مقام اول را كسب بكنید ولی در مقابل غذای شور اعتراض نكنید، او این عدم اعتراض شما را ضعفی عمیق تلقی كرده و طلاقش را می‌گیرد. از ویژگیهای دیگر زن متولد آذر شلختگی اوست. در توضیح شلختگی زنهای این ماه همین قدر كافیست كه بدانید آنها معمولاً ظرفهای كثیف را در یخچال و باقی‌مانده غذا را در آشپزخانه می‌گذارند! اگر یك زن آذری به شما گفت كه عاشقتان شده همان الساعه غش نكنید زیرا عشق این زنها مثل گل لاله عباسی است و فقط شبها باز می‌شود و روز بعد كه بسته شد دیگر برای همیشه بسته می‌ماند.


بیماریهای متولد آذر
شایع‌ترین بیماریها در نزد متولدین آذر بیماری پرحرفی است. آذریها معمولاً از سخت‌ترین سرطانها جان سالم به در می‌برند و سكته پنجم هم نمی‌تواند آنها را از پا دربیاورد ولی در اثر بیماری پرحرفی دهانشان كف كرده، نفس كم می‌آورند و از دنیا می‌روند. یكی دیگر از بیماریهایی كه به صورت ویروس در هوا پخش می‌شود و بیشتر آذری‌ها را مبتلا می‌كند بیماری بدقولی است. آنها آن قدر بدقولی می‌كنند كه بالاخره فرد ایستاده در سر قرار كلافه شده و با یك تكه چوب می‌زند توی سر آنها به طوری كه همان لحظه ضربه مغزی شده و از دنیا می‌روند!
 
متولد ماه دی
 
بز علامت طالع‌بینی دی‌ماهی‌هاست. پس اگر با كسی مواجه شدید كه به شما گفت: دیروز بز آوردم، الزاماً به این معنا نیست كه با اتفاق بدی روبه‌رو شده بلكه امكان دارد كسی را با خودش مهمانی به خانه آورده كه متولد دی‌ماه بوده باشد! طبق آمار اغلب كسانی كه از ریشهای پرفسوری برخوردارند متولد دی‌ماه هستند. اگر در یك پیاده‌رو در حال قدم زدن بودید و فردی را مقابلتان دیدید كه در فاصله دو متری چندین بار به زمین خورد بدانید كه او یك آدم متولد دی است كه هی به زمین می‌خورد، زیرا ستاره دی ماهی‌‌ها زحل است و از جایی كه نزدیك‌ترین ستاره به زمین، زحل است و همچنین دی‌ماهی‌ها تحت تأثیر این ستاره هستند، بنابراین متولدین این ماه در مقایسه با متولدین سایر ماهها بیشتر به زمین كوبانده می‌شوند! هیچ وقت یك فرد دی‌ماهی را به مبارزه نطلبید زیرا آنها خودشان را از قبل برنده این دعوا می‌دانند و به همین دلیل روز دعوا در محل حاضر نمی‌شوند و توجیه‌شان هم این است كه چون ممكن است با یك مشت آنها شما با زندگی خداحافظی بكنید پس بهتر است كه چنین درگیری به وجود نیاید. یك فرد دی‌ماهی را می‌شناسم كه روزی در یك دعوای خیابانی زیر آماج مشت و لگد بود و هیچ واكنشی نشان نمی‌داد و وقتی دعوا تمام شد بلند شده و گفت: اگر من او را نزدم به این دلیل بود كه با اولین ضربه من او مغلوب این مبارزه می‌شد و از جایی كه نمی‌خواستم سرخورده بشود گذاشتم كه خوب مرا بزند!
متولدین دی‌ماه عاشق‌پیشه و رمانتیك هستند و معمولاً عشق آنها در یكی از شبهایی كه نور عجیبی از ماه ساطع می‌شود آغاز می‌گردد. حتماً سؤال می‌كنید پس در شبهایی كه آسمان ابری است دی‌ماهی‌ها با احساس رمانتیكشان چه می‌كنند؟ باید بگوییم كه درست به همین دلیل است كه اغلب متولدین این ماه عاشق نورپردازیهای سینما می‌شوند! دی‌ماهی‌ها برای دستیابی به امنیت و رفاه دست به كارهای عجیبی می‌زنند. مثلاً ممكن است برای ایجاد امنیت بروند در استخدام یك مركز انتظامی دربیایند و شبها با همان لباس تا خود صبح كنار خانه‌شان كشیك بدهند! و نیز برای دستیابی به رفاه بروند كنار یك فروشگاه رفاه مسكن بگزینند!

مرد متولد دی
مردهای متولد دی شیفته آن هستند كه مورد ستایش قرار بگیرند. باید اذعان كرد كه این مردها از ابتدا به این صورت نبودند. زمان شكل‌گیری این خصوصیت در مردهای دی‌ماهی برمی‌گردد به دوران باستان و مردم آن روزگار كه مجسمه بز را نماد و سمبلی از خرد و عقل دانسته و آن را ستایش می‌كردند! مثلاً ممكن است یك مرد دی‌ماهی فكر كند كه می‌تواند همفری بوگارت هنرپیشه آمریكایی باشد، اما كمی كه می‌گذرد اصولاً خودش را همفری بوگارت می‌داند و آن‌قدر با این توهم پیش می‌رود كه پای قباله ازدواجش اسمش را همفری بوگارت می‌نویسد! و حتی از یك سری نشریات كه با بوگارت واقعی مصاحبه كرده‌اند شكایت می‌كند كه من این حرفها را نزده‌ام.
اگر روزی با مرد متولد دی‌ماهتان رفتید به دامنه كوه و طبیعت و دیدید كه او موقع صرف نهار به جای نشستن سر سفره رفته و سر قله كوه نشسته و نهار می‌خورد متعجب نشوید زیرا مردهای دی‌ماهی دوست دارند كه همیشه در صدر سفره بنشینند!

زن متولد دی‌ماه
زن متولد دی‌ماه بسیار شكاك است به طوری كه اگر یك شب خواب شلوار شوهرش را ببیند كه پاره شده و صبح كه بیدار شد ببیند آن قسمتی كه در خواب دیده بود پاره نیست قبل از گفتن صبح به خیر می‌گوید: چه كسی این قسمت از پارگی شلوارت را دوخته؟! از زن متولد دی‌تان توقع نداشته باشید كه آرایش بكند چون نمی‌كند پس اگر روزی او را پای آینه دیدید بدانید كه دارد موی دماغش را كوتاه می‌كند! زن متولد دی اصلاً تاب و تحمل شوخی را ندارد پس اگر روزی از دست او عصبی شدید و یكی محكم زدید توی گوشش و بعد پشیمان شده و خواستید از دلش دربیاورید اصلاً نگویید كه شوخی كردم زیرا او در راستای تنفر از شوخی از شما درخواست طلاق می‌كند! اگر روزی به خانه آمدید و دیدید كه زن متولد دی‌ماه شما در خانه نیست اصلاً تصور نكنید كه او رفته مادرش را ببیند. بلكه با آرامش تمام سوراخ سمبه‌های منزلتان را نگاه بكنید. چرا كه اگر با دقت این كار را بكنید متوجه می‌شوید كه زن دی‌ماهی شما رفته و زیر كاناپه دراز كشیده است. از او نپرسید كه چرا آن زیر را برای خوابیدن انتخاب كرده‌ای زیرا او همان لحظه به شما پاسخی نمی‌دهد و وقتی كه از آن زیر خارج شد خواهد گفت: می‌خواستم ببینم چه قدر تحمل آن زیرماندن را دارم!

بیماریهای متولد دی‌ماه
یكی از بیماریهای شایع در دی‌ماهی‌ها خارش بدن است كه معمولاً در یك حالت منجر به مرگشان می‌شود و آن حالت این است كه یك نفر كه هر لحظه قسمتی از بدن او را می‌خاراند می‌پرسد: بالاخره ما نفهمیدیم كه تو كجایت می‌خارد و او در مقابل این سؤال ناراحت شده و با شخص سؤال‌كننده درگیر می‌شود و چون زورش به او نمی‌رسد با اولین مشت او به قتل می‌رسد! از دیگر بیماریهای متولدین دی‌ماه می‌توان به عدم حساسیت به بوی بد جوراب اشاره كرد. آنها چون تصور می‌كنند كه به بوی جوراب حساس نیستند آن‌قدر بو می‌كشند كه بالاخره دچار عفونت بینی شده و از دنیا می‌روند.
 
متولد ماه بهمن
علامت طالع‌بینی شما دلو است. به همین دلیل اغلب متولدین بهمن در زمانهای گذشته سقا بوده‌اند و الان هم لوله‌كش هستند. فلز شما اورانیوم است و این قضیه تا حدود بسیار زیادی زندگی را برای شما سخت می‌كند زیرا اگر در كشور خودتان زندگی بكنید سازمان جهانی انرژی اتمی دولتمردان كشورتان را متهم به نگهداری و غنی‌سازی اورانیوم می‌كنند و اگر از كشور خودتان هم بروید- مثلاً به اروپا و یا آمریكا- بلافاصله شما را گرفته و به سازمان مربوطه تحویل داده و غنی‌تان می‌كنند! عنصر شما خاك است و این نشان می‌دهد كه شما قطعاً یا از خاكتان متنفرید، یا به خاكتان وابسته‌اید و یا هیچ كدام. اما نكته مهم این است كه برخلاف عنصرتان اصلاً خاكی نیستید، این را لباسهای اتوكشیده و مرتب و بدون لكتان می‌گوید! متولدین بهمن احساس می‌كنند كه خیلی با بقیه فرق می‌كنند. این افراد برای نشان دادن این تفاوت دست به رفتارهای عجیب غریب می‌زنند. به خاطر همین تا وقتی زنده‌اند مردم به آنها می‌گویند دیوانه ولی بعد از مرگ معروف می‌شوند (نمونه‌اش همین صادق هدایت خودمان كه متولد بهمن ماه بود و وقتی بوف كور را نوشت 200 نسخه بیشتر نتوانست بفروشد!).
اغلب بهمنی‌ها سیاستمدار می‌شوند، به این دلیل كه میل زیادی به خراب كردن دارند. البته خودشان معتقدند كه دارند دگرگون می‌كنند. اگر شما روزی یك برج ساز شدید و برجتان به دستور شهردار خراب شد، مطمئن باشید كه آن شهردار قطعاً یك بهمنی است و اصلاً این ماجرا را از او به دل نگیرید زیرا بهمنی‌ها علاوه بر اینكه آدمهای دلسوزی هستند فكر می‌كنند كه جهان را باید از نو ساخت!


بیماریهای متولدین بهمن ماه
اگر تخته كنار دستتان است حتماً دو – سه بار به تخته بكوبید چون بهمنی‌ها زیاد بیماری ندارند و علت مرگ اغلبشان معمولاً نامعلوم باقی می‌ماند. تنها بیماری آنها به دستگاه جریان خونشان مربوط می‌شود. یعنی اینكه بهمنی‌ها یا خیلی زود خونشان به جوش می‌آید یا خیلی خونسرد هستند. كه این نوع دوم برای بهمنی‌ها خیلی خطرناك است زیرا ممكن است خونشان از سردی زیاد به انجماد برسد و در اثر تصلب شرائین از دنیا بروند!


مرد متولد بهمن
مردهای متولد بهمن قدشان دو متر و هشتاد سانت است (نه كمتر و نه بیشتر). مردهای بهمنی اگر چه لاغر و نحیف هستند ولی دارای جسمی نیرومند بوده و حتی ممكن است با تلاش و پشتكار حسین رضازاده هم بشوند! اگر مردی را در خیابان دیدید كه حالت تهاجمی به خود گرفته و دارد با خودش صحبت می‌كند فكر نكنید دیوانه است و با خاطری آسوده از كنارش عبور كنید. او قطعاً یك مرد بهمنی است كه در چالش با دنیای سنتی و مدرن قرار گرفته و از خودش می‌پرسد: دنیا را با ابزار مدرن مثل بولدوزر دگرگون كنم یا با بیل و كلنگ سنتی؟!
اگر مرد بهمن را دیدید كه دچار عشق شده است بدانید كه دارد تظاهر می‌كند. زیرا مرد بهمنی نمی‌تواند عاشق بشود. آن چیزی كه در مرد بهمنی حركت می‌كند عشق نیست و اصولاً نمی‌تواند درگیر یك پدیده ملموس بشود.
برای تصاحب یك مرد بهمنی شما باید رازآلود، پنهان‌ و سربسته باشید. برای یك مرد بهمنی هیچ چیز اغواكننده‌تر از یك بسته‌ نیست كه رویش برچسب خورده باشد: «دست نزنید، خطر مرگ!»


زن بهمنی
او به همه تعلق دارد و در عین حال به هیچ‌كس پایبند نیست. زن متولد بهمن معمولاً به شریك زندگی‌اش شك نكرده و در رفتار او كنجكاوی نمی‌كند. او هیچ وقت با شركت همسرش برای نصف روز دیر كردن تماس نمی‌گیرد. به دنبال لكه‌های قرمز روی دستمال و كت وی نمی‌گردد و لباسهایش را وارسی نمی‌كند، به همین دلیل است كه زنهای بهمنی در نزد مردها از جایگاه رفیعی برخوردار هستند! زن متولد بهمن خیلی به ظاهر خودش اهمیت می‌دهد ولی نتیجه‌اش معلوم نیست! زن بهمنی عاشق پرداختن به امور تجاری، اقتصادی و مالی است و پتانسیل ریسك دست زدن به معامله‌های بزرگ را دارد؛ البته ما هنوز در اسناد و اوراق خورشیدی به نام زن متولد بهمنی كه میلیاردر شده باشد برنخورده‌ایم.
زن بهمنی در عقیده‌اش پایدار نیست. ممكن است وجود پله‌ای را كه به وسیله برق شما را به بالا می‌برد مورد تمسخر قرار دهد و بگوید چنین چیزی ممكن نیست اما چیزی نگذرد كه داستانی برایتان تعریف كند از جنهایی كه هر روز صبح كنار پنجره می‌نشینند!


متولدین بهمن با چه ماهی ازدواج كنند و با چه ماهی ازدواج نكنند
اصولاً متولدین بهمن ماه دست به ازدواجشان خوب است اما از آنجا كه دائماً در فكر تغییر و تحول جهان، ایده‌های جدید اقتصادی، كن‌فیكون كردن اساس هستی و كشف جدیدترین راههای گرفتن آب پرتقال بدون استفاده از نیروی دست هستند، میزان دوام ازدواجشان به درصد صبر و تحمل موجود در ماه مقابلشان بستگی دارد. ماه آینده با معرفی خصوصیات ماههای دیگر بردبارترین ماه خورشیدی شناخته خواهد شد و متولدین بهمن می‌توانند زوج مناسب خود را انتخاب كنند.
 
 
متولد ماه اسفند
 
اینكه شما به آب‌تنی كردن و خوردن انواع و اقسام آبها خیلی علاقه‌مند هستید، دلیلش تولد شما در ماه اسفند با علامت طالع‌بینی ماهی است. البته پیشنهاد ما به تمام طالع‌بینها، فالگیرها، كف‌بینها و نویسندگان امور این چنینی، این است كه علامت طالع‌بینی اسفندی‌ها را از ماهی به خروس تغییر دهند زیرا اینها به دلیل انتخاب آخرین ماه سال برای زاییده شدن، بیشتر خروسهای بی‌محل هستند زیرا آدم وقت‌شناس زمانی را كه همه درگیر امور شب عید هستند را برای به دنیا آمدن انتخاب نمی‌كند!
فلز شما قلع است همان‌طور كه می‌دانید این فلز هیچ‌گاه زنگ نمی‌زند و از همین رو قلع را روی بعضی چیزها می‌خوابانند تا محفوظ بماند! (اینكه این خصوصیت چقدر به شما مربوط است، به ما ربطی نداره!). ضمناً به دلیل نرمی كه خصوصیت بارز فلز قلع است، شما را نمی‌توان زیاد این طرف- آن طرف كشید زیرا روحتان شكننده و لطیف است و زود از هم وا می‌رود.
عنصر شما باد است و این نشان می‌دهد كه شما ثبات ندارید و باد شما را به هر طرف كه بخواهد می‌برد. از همین رو می‌توان عباس كیارستمی را به دلیل ساخت فیلمی با عنوان «باد ما را با خود خواهد برد» یك اسفندی نامید كه خودش به خصوصیتش معترف است و شاید به دلیل همین اعتراف است كه او را فیلمساز جسور می‌نامند! اگر به هر دلیل به سیاست علاقه‌مند شدید توصیه می‌شود كه بیخودی عمر خودتان را در احزاب گوناگون تلف نكنید و بروید در همان حزب باد به امور سیاسی بپردازید.
اسفندی‌های عزیز! بلند شده و بروید پی كارتان و بیخودی هم لاف دنیاگریزی نزنید. آن چیزی كه شما را به گریز واداشته است دنیا نیست، كار كردن است! البته این آشكار است كه ماهی‌ها توجیه‌گران خوبی هستند و برای هر كاری حتی كار نكردن دلیلی به ظاهر قانع‌كننده دارند. اگر روزی از دانشكده به خوابگاه آمدید و متوجه شدید دوست اسفندی شما روی كاناپه لم داده و از چهارصد برگ پایان‌نامه شما كه فقط یك نسخه از روی دارید، سیصد و نود و نه برگ آن را (چون برگ آخر دست خودتان مانده) داخل شومینه انداخته تا از سرمای خوابگاه بكاهد، اصلاً به او خرده نگیرید و از او در مورد این كارش سؤالی نكنید زیرا آنچنان دلایل محكمی برای شما می‌آورد كه مجبور می‌شوید آن برگ آخر را هم با دست خودتان در شومینه بیندازید تا او و خوابگاه گرم بشوند!


بیماریهای متولدین اسفندماه
اسفندی‌ها خیلی دلشان می‌خواهد فكر كنند كه تا ابد زنده هستند و در راستای همین تفكر برای بیمارهایشان ارزشی قائل نیستند. آنها معمولاً پاره‌گی (جراحت سابق!) مویرگ، رگ، بالای ابرو، زیرچشم، شكم و جاهای دیگرشان را جدی نمی‌گیرند و تصور می‌كنند كه هیچ بیماری نمی‌تواند بر آنها فایق آید.
اما اگر سر سفره و یا پشت میز یك رستوران شیك در حال غذا خوردن با یك اسفندی بودید و او در لحظات اوج غذا دماغش را در دستمالی فین كرد، اصلاً احساس بدی پیدا نكنید و با سعه‌صدر خوردن غذایتان را ادامه بدهید زیرا اسفندی‌ها در چله تابستان هم سرماخوردگی و آنفولانزا می‌گیرند. آنها در رستوان كه هیچ، در مراسم خواستگاری هم درست زمانی كه مادرزن و یا مادرشوهرشان با آنها در حال گفتگو است، بی‌محابا دماغشان را كه پشت لب بالایی آویزان شده پاك می‌كنند تا ثابت كنند كه ابداً سرما نخورده‌اند كه احتیاجی به دستمال داشته باشند.

مرد متولد اسفند
از اینكه می‌خواهید با یك مرد اسفندی ازدواج كنید به شما تبریك می‌گوییم و به شما توصیه می‌كنیم دختر و پسر فرقی نمی‌كند، دو تا بچه كافیه!
مردهای متولد اسفند یك مقداری بی‌جنبه هستند، مثلاً ممكن است به اینكه شما در گرفتن پنچری ماشین به او كمك نكرده‌اید و او همان لحظه فقط به اعتراض بسنده كرده و شما را كتك نزده! مباهات كند و این امر را در خودش یك برجستگی تلقی كرده و از روی بی‌جنبگی تا سالیان سال توی سرتان بزند!

زن متولد اسفند
اگر در خیابان زنی را دیدید كه خیلی سریع جذب وی شدید بدانید كه او یك زن اسفندی است. با وجود تمام جذابیتهایی كه یك زن اسفندی می‌تواند داشته باشد، نباید فراموش كرد كه آنها از دماغهایی سرپایین برخوردارند و این ممكن است كه به خودی خود بد نباشد ولی اشكالش این است كه مد نیست! بنابراین توصیه می‌شود كه زنان متولد اسفند به اولین دكتر محلشان مراجعه كرده و دماغشان را بدهند برود بالا وگرنه قطعاً روی دست پدرشان خواند ماند! اگر شما می‌خواهید با یك زن اسفندی ازدواج كنید، ولی از شانه‌های پهن و ستبری برخوردار نیستید، بروید و هر طور كه شده برخوردار شوید زیرا ممكن است كه زن اسفندی با وجودی كه احساس استقلال می‌كند، روزی بخواهد و بیاید به شانه‌های شما تكیه بدهد تا به شما بفهماند كه به حمایت شما احتیاج دارد.

متولدین اسفند با چه ماهی ازدواج كنند یا نكنند
متولدین اسفند آزادند كه با هر ماهی كه دوست دارند ازدواج كنند (یا نكنند!) اما حتماً لازم است كه قبل از ازدواج به شریك مقابلشان توصیه كنند كه كتابهایی در مورد رفتار و خصوصیات انواع آبزیان مطالعه كنند چون متولدین اسفند در طی یك ماه خورشیدی، گاه مثل كوسه درنده هستند، روزهایی مثل لاك‌پشت در لاك خود فرو می‌روند و زمانی مثل عروس دریایی لطیف و مهربان می‌شوند.كلمات كلیدی : فال ، فال مخصوص زنها ، فال متولدین هر ماه ، فال جالب ، فال خودت را ببین ، فال هر ماه ،