تبلیغات
وبلاگ سرگرمی داغ - سفر ا.نژاد به نیویورک هزینه سنگینی برای ملت ایران
سفر ا.نژاد به نیویورک هزینه سنگینی برای ملت ایران

 

نماینده قزوین در پاسخ به اینکه دستاوردهای سفر آقای احمدی‌نژاد به نیویورک را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: «همین اندازه بگویم که این سفر هزینه سنگینی برای ملت ایران داشت!»
خبرنگاران سبز/ سیاست:
قدرت الله علیخانی، عضو فراکسیون خط امام، در گفت‌و‌گو با تابناک به انتقاد از موضع گیری‌های اخیر احمدی‌نژاد  در باره مجلس پرداخت و گفت: «به نظر می‌رسد مشاورین به رییس جمهور چنین القا می‌کنند که اگر اینگونه سخن بگوید مطرح می‌شود و بر سر زبان ها می‌افتد. اینها جز اینکه به دولت آسیب بزند که تا به حال نیز آسیب زده، نتیجه دیگری برای دولت ندارد.»


نماینده  قزوین با بیان اینکه از زمان پیروزی انقلاب تاکنون کسی به خود جرات نداده بود که به بیان و تعبیر امام خدشه‌ای وارد کند، گفت: «متاسفانه آقای احمدی‌نژاد به بیان امام و جمله گهربار ایشان مبنی بر اینکه «مجلس در راس امور است» خدشه وارد کرد.»

وی گفت: «آقای احمدی‌نژاد اشتباهات زیادی در پست ریاست جمهوری داشته و این اولین اشتباه وی نیست. اینگونه موضع گیری وی را دچار شکست خواهد کرد . ریاست جمهوری تمام می‌شود و اگر روال عادی باشد و حادثه‌ای پیش نیاید حداکثر تا سه سال دیگر ادامه دارد و این امید وی که در دوره بعد نیز با واسطه در همین جایگاه قدرت باشد خواب و خیالی بیشتر نیست.... با گفته آقای احمدی‌نژاد چیزی عوض نمی‌شود و به قول آقای عسگر اولادی مگر این در راس بودن را آقای احمدی نژاد به مجلس داده تا بخواهد پس بگیرد. این مجلس است که می‌تواند رئیس جمهور را عزل کند و رئیس جمهور نمی تواند مجلس را بردارد.»

نماینده قزوین در پاسخ به اینکه دستاوردهای سفر آقای احمدی‌نژاد به نیویورک را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: «همین اندازه بگویم که این سفر هزینه سنگینی برای ملت ایران داشت!»كلمات كلیدی : هزینه ی سنگین ،